Zakład Pogrzebowy Kraków Gabriel

ul. Wrocławska 8,
30-006 Kraków

Telefon całodobowy:
696 038 038

Gabriel Kraków

Opinie

Jakub S.

Rated 5,0 out of 5
13 listopada 2020

Polecam ten dom pogrzebowy, spisali się bardzo dobrze a sam pogrzeb był w niższej cenie niż u konkurencji.

Anonimowy

Danuta D.

Rated 5,0 out of 5
5 października 2020

Dziękuję za pomoc w organizacji pogrzebu i wsparcie, jakie otrzymałam od pracowników. Polecam firmę Gabriel.

Anonimowy

Cezary J.

Rated 5,0 out of 5
2 sierpnia 2020

Bardzo dziękuję firmie Gabriel za wsparcie, cierpliwość i zaangażowanie z organizacji uroczystości pogrzebowej. Podziękowanie również dla panów, którzy obsługiwali pogrzeb, ogromna klasa i takt.

Anonimowy

B. K.

Rated 5,0 out of 5
11 kwietnia 2020

Szukaliśmy firmy, która pomoże nam zorganizować transport mojej Siostry Joli z zagranicy oraz pogrzeb w Polsce. Podjął się tego Gabriel i zadbał o wszystko. Najwyższy poziom!

Anonimowy

Elżbieta K

Rated 5,0 out of 5
19 stycznia 2020

Pożegnanie Taty jakie zorganizował Zakład Pogrzebowy Gabriel było perfekcyjne. Każda osoba, z którą mieliśmy kontakt, cały personel, okazał współczucie, empatię i duży profesjonalizm na każdym etapie organizacji. Pani Monika wyręczyła nas w pełni we wszystkich formalnościach i przygotowaniach pochówku. Oprócz świetnej organizacji i szybkiej reakcji, wyróżnia ich niezwykle ciepłe, osobiste i indywidualne podejście. Życzliwa obsługa, szybki kontakt, sprawna organizacja i przepływ informacji, fachowość, dbanie o szczegóły. Kompleksowo i fachowo zajmują się wszystkim. Dzięki nim mile zapamiętamy pożegnanie Taty. Zadbano o wszystko. Polecam usługi.

Anonimowy

Maryla Jaworowicz

Rated 5,0 out of 5
15 października 2019

Dziękuję za zorganizowanie tak godnej ceremonii pogrzebowej. Oprawa była przepiękna, a sam pogrzeb bardzo wzruszający. Widać, ze pracownicy to ludzi z doświadczeniem.

Anonimowy

Kasia G.

Rated 5,0 out of 5
3 października 2019

Witam, nie wiem jak w reszcie firm z Krakowa, ale mi zależało na cenie pogrzebu i z tych dwóch firm na Wrocławskiej to Gabriel okazał się być zdecydowanie tańszym, zakładem i dlatego go polecam.

Anonimowy

Rodzina Dąbrowskich

Rated 5,0 out of 5
14 września 2019

Z usług zakładu pogrzebowego Gabriel skorzystaliśmy po raz kolejny. Urzeka nas nie tylko profesjonalizm, ludzkie podejście, ale także piękne karawany. Jeśli ostatnia droga to tylko z Gabrielem.

Anonimowy

Magdalena P.

Rated 5,0 out of 5
29 sierpnia 2019

W Krakowie jest bardzo dużo zakładów pogrzebowych, nie wiem czego szukają inne rodziny ale my wybraliśmy firmę Gabriel i nie żałujemy. Polecam

Anonimowy

Weronika. M

Rated 5,0 out of 5
24 czerwca 2019

Dziekujemy za organizację pięknego pogrzebu, zakład pogrzebowy dopasował się do naszych oczekiwań i możliwości finansowych, dodatkowo pomógł nam z załatwieniem wszystkich spraw urzędowych

Anonimowy

Rodzina Kopczyńskich

Rated 5,0 out of 5
16 czerwca 2019

Gabriel to naprawdę solidne usługi pogrzebowe, mama była bardzo zdenerwowana porusza się na wózku i chciała być przy załatwianiu spraw. Firma zadbała o specjalną taksówkę dla mamy a Pani w biurze wykazała się olbrzymia troską i zrozumieniem. Dziękujemy i polecamy.

Anonimowy

Bożydar P

Rated 5,0 out of 5
6 czerwca 2019

Pełna empatii obsługa, profesjonalna pomoc w organizacji całego wydarzenia (kwiaty, transport, muzyka i inne). Bardzo dziękujemy za tak sprawne zorganizowanie całego wydarzenia, w tak trudnym dla nas okresie. Z pełną odpowiedzialnością polecam wybór tej firmy.

Anonimowy