Zakład Pogrzebowy Kraków Gabriel

ul. Wrocławska 8,
30-006 Kraków

Telefon całodobowy:
696 038 038

Gabriel Kraków

Opinie

Magdalena Jasińska

Rated 5,0 out of 5
28 kwietnia 2022

Bardzo dobra , profesjonalna usługa. Dziękujemy pracownikom firmy Gabriel, a w szczególności pani Monice, za okazaną empatię oraz dbałość o każdy szczegół organizacyjny w tym tak trudnym dla rodziny momencie.

Anonimowy

Żaneta Kowalczyk

Rated 5,0 out of 5
18 kwietnia 2022

Dziękuję Panu Mateuszowi i reszcie pracowników za wysłuchanie sytuacji w jakiej się znalazłam, zrozumienie i okazaną pomoc. Ceremonia była elegancka i jeszcze raz dziękuję za wszystko

Anonimowy

solidnie i uczciwie

Rated 5,0 out of 5
6 lutego 2022

Nie wiem jak cena za usług pogrzebowe w innych firmach ale mnie w Gabrielu przekonali rozpisując i dokładnie tłumacząc co i za ile. zadeklarowanej ceny nie zmienili więc polecam!

Anonimowy

Zofia i Romana Augustyn

Rated 5,0 out of 5
9 stycznia 2022

Dziękujemy Państwu za okazaną pomoc, zrozumienie, niezwykłą empatię. Ceremonia pożegnania została przygotowana i przeprowadzona w sposób profesjonalny i elegancki. Zarówno kwiaty, muzyka a przede wszystkim Mistrz Ceremonii sprawiły, że godnie pożegnałyśmy Męża i Tatusia.

Anonimowy

Beata Rek

Rated 5,0 out of 5
20 grudnia 2021

Bardzo polecam. Kolejny pogrzeb w naszej Rodzinie zorganizowany był przez Zakład Pogrzebowy Gabriel i zawsze w tych trudnych chwilach mogliśmy liczyć na wielką życzliwość, pomoc i zrozumienie, a uroczystości pod każdym względem zorganizowane były perfekcyjnie i na najwyższym poziomie.

Anonimowy

Damian Borowski

Rated 5,0 out of 5
18 grudnia 2021

Bardzo dziękuję pracownik zakładu pogrzebowego Gabriel za zorganizowanie tak godnej i pięknej ceremonii pogrzebowej. Bardzo elegancka obsługa pogrzebu i odpowiednia oprawa muzyczna. Ceremonia była przygotowana wzorowo.

Anonimowy

Urszula Z.

Rated 5,0 out of 5
23 września 2021

Firma Gabriel pomogła mi godnie pochować Tatę. W trudnych chwilach spotkałam się z wielką życzliwością oraz fachowością. Tak samo w biurze, jak i w czasie uroczystości.

Anonimowy

Iwona z rodziną

Rated 5,0 out of 5
22 lipca 2021

Pogrzeb zorganizowany przez firmę Gabriel wykonany był zgodnie z ustaleniami i bardzo drobiazgowo. zadbano o przewóz kwiatów i pomoc starszym członkom rodziny – bardzo dziękuję za okazane serce.

Anonimowy

Zadowolony klient

Rated 5,0 out of 5
27 czerwca 2021

Jestem bardzo zadowolony z usług zakładu Gabriel. Kontakt wzorowy, miła obsługa i sprawna organizacja. A sama uroczystość bardzo wzorowa. Muzyka była wspaniała, polecam.

Anonimowy

Małgorzata i Ewa

Rated 5,0 out of 5
17 czerwca 2021

Dziękujemy Pani Monice za życzliwość zrozumienie i empatię w tych trudnych dla nas chwilach. Przebieg ceremonii pogrzebowej był profesjonalny. Polecamy firmę Gabriel.

Anonimowy

Marysia Najderek

Rated 5,0 out of 5
12 kwietnia 2021

Bardzo polecam, bardzo uczynni sprawnie działają, pozdrawiam przemiłych Panów z firmy Gabriel

Anonimowy

Milena T

Rated 5,0 out of 5
25 lutego 2021

Bardzo dziękuję firmie Gabriel, wszyscy pracownicy wykazali się dużą życzliwością. Wcześniej jedna z firm odmówiła nam pogrzebu z trumną bo nasza Mamusia miała stwierdzonego koronawirusa, w Gabrielu o wszystko zadbano informując nas o procedurach a ceremonia przebiegła tak jak chciała nasza Mama. Dziękuję i polecam z całego serca!

Anonimowy