Zakład Pogrzebowy Kraków Gabriel

ul. Wrocławska 8,
30-006 Kraków

Telefon całodobowy:
696 038 038

Gabriel Kraków

Opinie

Milena T

Rated 5 out of 5
25 lutego 2021

Bardzo dziękuję firmie Gabriel, wszyscy pracownicy wykazali się dużą życzliwością. Wcześniej jedna z firm odmówiła nam pogrzebu z trumną bo nasza Mamusia miała stwierdzonego koronawirusa, w Gabrielu o wszystko zadbano informując nas o procedurach a ceremonia przebiegła tak jak chciała nasza Mama. Dziękuję i polecam z całego serca!

Anonimowy

Beata

Rated 5 out of 5
8 lutego 2021

Wizyta w zakładzie pogrzebowym zawsze związana jest z tragedią, jaką jest odejście bliskiej osoby. Kierując się znakami wybrałam Zakład Pogrzebowy Gabriel na zorganizowanie pogrzebu mojego taty. Znalazłam tu nie tylko profesjonalizm na najwyższym poziomie ale morze empatii, zrozumienia i wsparcia w tych trudnych chwilach. Wielkie podziękowania dla całej ekipy za towarzyszenie tacie w jego ostatniej drodze. Na pewno patrzył z góry i był wzruszony jak pięknie to wszystko wyglądało.

Anonimowy

Zbigniew Partyka

Rated 5 out of 5
30 stycznia 2021

zakład pogrzebowy Gabriel wśród innych zakładów wyróżnił się ogromnym profesjonalizmem. Wszystkie usługi byly świadczone na najwyższym poziomie. Bardzo mili pracownicy, którzy pomogli nam z formalnościami

Anonimowy

Jagna Iwanowska

Rated 5 out of 5
19 listopada 2020

Razem z moja córką Ewą pragniemy podziękować firmie Gabriel za tak wzorowo zorganizowaną uroczystość pogrzebową mojego ukochanego męża i mojej córki taty. Otrzymałyśmy dużo wsparcia od całego personelu, obsługa pogrzebu przebiegła bardzo sprawnie. Dziękujemy.

Anonimowy

Jakub S.

Rated 5 out of 5
13 listopada 2020

Polecam ten dom pogrzebowy, spisali się bardzo dobrze a sam pogrzeb był w niższej cenie niż u konkurencji.

Anonimowy

Danuta D.

Rated 5 out of 5
5 października 2020

Dziękuję za pomoc w organizacji pogrzebu i wsparcie, jakie otrzymałam od pracowników. Polecam firmę Gabriel.

Anonimowy

Cezary J.

Rated 5 out of 5
2 sierpnia 2020

Bardzo dziękuję firmie Gabriel za wsparcie, cierpliwość i zaangażowanie z organizacji uroczystości pogrzebowej. Podziękowanie również dla panów, którzy obsługiwali pogrzeb, ogromna klasa i takt.

Anonimowy

B. K.

Rated 5 out of 5
11 kwietnia 2020

Szukaliśmy firmy, która pomoże nam zorganizować transport mojej Siostry Joli z zagranicy oraz pogrzeb w Polsce. Podjął się tego Gabriel i zadbał o wszystko. Najwyższy poziom!

Anonimowy

Elżbieta K

Rated 5 out of 5
19 stycznia 2020

Pożegnanie Taty jakie zorganizował Zakład Pogrzebowy Gabriel było perfekcyjne. Każda osoba, z którą mieliśmy kontakt, cały personel, okazał współczucie, empatię i duży profesjonalizm na każdym etapie organizacji. Pani Monika wyręczyła nas w pełni we wszystkich formalnościach i przygotowaniach pochówku. Oprócz świetnej organizacji i szybkiej reakcji, wyróżnia ich niezwykle ciepłe, osobiste i indywidualne podejście. Życzliwa obsługa, szybki kontakt, sprawna organizacja i przepływ informacji, fachowość, dbanie o szczegóły. Kompleksowo i fachowo zajmują się wszystkim. Dzięki nim mile zapamiętamy pożegnanie Taty. Zadbano o wszystko. Polecam usługi.

Anonimowy

Maryla Jaworowicz

Rated 5 out of 5
15 października 2019

Dziękuję za zorganizowanie tak godnej ceremonii pogrzebowej. Oprawa była przepiękna, a sam pogrzeb bardzo wzruszający. Widać, ze pracownicy to ludzi z doświadczeniem.

Anonimowy

Kasia G.

Rated 5 out of 5
3 października 2019

Witam, nie wiem jak w reszcie firm z Krakowa, ale mi zależało na cenie pogrzebu i z tych dwóch firm na Wrocławskiej to Gabriel okazał się być zdecydowanie tańszym, zakładem i dlatego go polecam.

Anonimowy

Rodzina Dąbrowskich

Rated 5 out of 5
14 września 2019

Z usług zakładu pogrzebowego Gabriel skorzystaliśmy po raz kolejny. Urzeka nas nie tylko profesjonalizm, ludzkie podejście, ale także piękne karawany. Jeśli ostatnia droga to tylko z Gabrielem.

Anonimowy