Zakład Pogrzebowy Kraków Gabriel

ul. Wrocławska 8,
30-006 Kraków

Telefon całodobowy:
696 038 038

Gabriel Kraków

Przewozy zmarłych

Od wielu lat Zakład Pogrzebowy Gabriel z Krakowa pozostaje do dyspozycji rodzin osób zmarłych, głównie na terenie województwa małopolskiego oraz śląskiego, pomagając im w najtrudniejszych okolicznościach związanych z chwilami żałoby.

Wiedza i doświadczenie sprawiły, że Gabriel stał się punktem odniesienia dla osób, dla których ważny jest każdy aspekt ceremonii pogrzebowych oraz innych usług pogrzebowych – takich, jak transport Zmarłych.

Przewozy Osób Zmarłych – zarówno ciał, jak i prochów – realizowany jest przez firmę Gabriel zarówno na terenie całej Polski, jak i poza jej granicami. Jest to możliwe dzięki gwarancji najwyższej jakości usług, dzięki doświadczonym pracownikom, których profesjonalizm i kompetencje są szeroko znane.

Usługa międzynarodowego przewozu Zmarłych obejmuje nie tylko samą relokację trumny lub urny, ale również troskę o zdobycie odpowiednich dokumentów oraz pozwoleń.

Nasz zakład pogrzebowy realizuje transport Zmarłych specjalistycznymi samochodami, które spełniają wszystkie normy wymagane prawami i przepisami w Polsce, w Unii Europejskiej oraz w poszczególnych krajach świata.

Aby uzyskać niezbędne informacje na temat krajowych i międzynarodowych usług przewozu Zmarłych, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do odwiedzenia jednego z naszych biur.

Przewozy zwłok GABRIEL Kraków