logo białe

ul. Wrocławska 8,
30-006 Kraków

Telefon całodobowy:
696 038 038

Gabriel Kraków

Kremacje

Kremacje Kraków

Kremacja, której korzenie sięgają starożytności, staje się coraz częściej wybieraną – także w Polsce – formą pochówku. Na jej wybór ma wpływ wiele czynników. Wyróżnić można wśród nich racje natury osobistej, psychologicznej, ekologicznej oraz etycznej. Dodać do tego także należy kwestię związaną z coraz bardziej zauważalnym brakiem miejsc na cmentarzach. Taka sytuacja ma miejsce w wielu regionach kraju – w tym także w województwie małopolskim oraz śląskim. W związku z tym deficytem miejsc grzebalnych nie zawsze jest możliwe dokonanie pochówku (lub dochowania do istniejącego grobu) trumny z ciałem Zmarłego – natomiast zawsze istnieje możliwość pochówku urnowego.

 

To tylko niektóre motywacje oraz uwarunkowania, które sprawiają, że kremacje znów stają się coraz bardziej rozpowszechnione, zwłaszcza w krajach zachodnich. Zdajemy sobie sprawę, że wybór kremacji może być poprzedzony pewnymi wątpliwościami. Dlatego wykwalifikowani pracownicy Zakładu Pogrzebowego Gabriel są zawsze gotowi, aby nie tylko odpowiedzieć na wszelkie pytania, ale także pospieszyć z konieczną pomocą na każdym etapie przygotowania tego typu pochówku.

 

Pogrzeby kremacyjne w Krakowie

W naszym biurze w Krakowie personel firmy Gabriel zawsze gotów jest udzielić Państwu informacji i niezbędnego wsparcia. Zajmujemy się kwestiami formalnymi związanymi z kremacją oraz dokładamy starań, aby ustalenia, dokonane w czasie rozmowy z naszymi Klientami, były drobiazgowo realizowane: tak w trakcie przygotowań do uroczystości, jak i samej ceremonii.

kremacje kraków