Zakład Pogrzebowy Kraków Gabriel

ul. Wrocławska 8,
30-006 Kraków

Telefon całodobowy:
696 038 038

Gabriel Kraków

Formalności

Zakład Pogrzebowy Gabriel z Krakowa w czasie swojej wieloletniej działalności pomógł już w organizacji pogrzebów bardzo licznym Klientom. Z doświadczenia wiemy zatem, że różnorodne procedury pogrzebowe należą do zadań bardzo ważnych, ale jednocześnie bardzo obciążających psychicznie pogrążoną w smutku Rodzinę.

Wszelkie czynności administracyjne, niezależnie jednak od samopoczucia Bliskich Zmarłego, muszą być dopełnione w sposób szybki i poprawny. W tym jednak czasie koncentracja na tego typu zadaniach jest z pewnością utrudniona, dlatego tak ważnym jest, aby móc złożyć to niełatwe zadanie na barki osób, które zajmują się tym zawodowo.

Zakład Pogrzebowy Gabriel pozostaje do całodobowej dyspozycji dla wszystkich Klientów we wszelkich kwestiach związanych z procedurami urzędowymi. Jesteśmy po to, aby pomóc w skompletowaniu niezbędnych dokumentów oraz przeprowadzeniu koniecznych czynności administracyjnych.

Gwarantujemy nasze wsparcie w dopełnianiu formalności urzędowych w USC, ZUS, KRUS czy w innych instytucjach, które są odpowiedzialne za wypłatę zasiłków pogrzebowych. Możemy także przejąć obowiązek odwiedzin administracji cmentarza oraz kancelarii parafialnej.

W celu ograniczenia obciążenia wielością procedur – proponujemy naszym Klientom skorzystanie z bezgotówkowego rozliczenia kosztów pogrzebu. W przypadku powstania ewentualnej różnicy na korzyść Klienta – zostanie ona wypłacona możliwie jeszcze przed uroczystościami żałobnymi.

formalności pogrzebowe