Zakład Pogrzebowy Kraków Gabriel

ul. Wrocławska 8,
30-006 Kraków

Telefon całodobowy:
696 038 038

Gabriel Kraków

Pogrzeby tradycyjne

Pogrzeby tradycyjne przez wiele lat stanowiły większość ceremonii pogrzebowych nie tylko w Polsce, ale także w Krakowie. Pochówki z trumną odbywały się – i odbywają nadal – na wszystkich krakowskich cmentarzach.

Zakład Pogrzebowy Gabriel od samego początku swojego istnienia oferuje pomoc w zakresie kompleksowej organizacji pogrzebów tradycyjnych w Krakowie. Nasi pracownicy zapewniają wsparcie nie tylko w doborze odpowiednich usług pogrzebowych, ale także pomoc w formalnościach pogrzebowych, jak również samo przeprowadzenie ceremonii żałobnej – tak wyznaniowej, jak i świeckiej.

Trumny pogrzebowe

W naszym biurze mają Państwo również możliwość zapoznania się z bogatym asortymentem akcesoriów pogrzebowych, niezbędnych w czasie pogrzebu tradycyjnego. Posiadamy w stałej sprzedaży różnorodne trumny – począwszy od najprostszych modeli, a skończywszy na trumnach wykonanych ze szlachetnego drewna, w różnych wariantach kolorystycznych. Mogą także zakupić u nas Państwo ubrania dla Zmarłych, a także różańce czy modlitewniki.

Jesteśmy zawsze do dyspozycji naszych Klientów. Jeśli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji na temat organizacji pogrzebów tradycyjnych przez Zakład Pogrzebowy Gabriel – zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: 570 222 888

tradycyjne pogrzeby z trumną