Zakład Pogrzebowy Kraków Gabriel

ul. Wrocławska 8,
30-006 Kraków

Telefon całodobowy:
696 038 038

Gabriel Kraków

Karawany

Zakład Pogrzebowy Gabriel dysponuje bogatą i zróżnicowaną flotą specjalistycznych autokarawanów. Tak różnorodny park samochodowy pozwala nam w pełni zaspokoić wymagania Klientów, zachowując jednocześnie na najwyższym poziomie kulturę pogrzebu. Nasze pojazdy wyszły spod ręki absolutnego lidera w produkcji aut pogrzebowych: włoskiej firmy Pilato.

Z myślą o firmie Gabriel stworzone zostały awangardowe modele, odznaczające się stylem i elegancją, na bazie renomowanej marki, jaką jest Mercedes-Benz. Są to samochody luksusowe, które przyciągają wzrok, budząc zainteresowanie oraz podziw. Dzięki temu podnosi się poziom estetyczny uroczystości żałobnych, którym towarzyszą nasze karawany. Ich obecność to nie tylko praktyczna realizacja usług transportowych, ale także sposób na wyrażenie naszego szacunku względem Osoby Zmarłej oraz jej Rodziny.

Nasze karawany łączą w sobie elegancję formy z najwyższą jakością wykonania i funkcjonalnością. Posiadają one wszelkie możliwe certyfikaty zaświadczające spełnianie norm sanitarnych, które są wymagane w kraju oraz za granicą w przypadku przewozów funeralnych.

Karawany GABRIEL Kraków