Zakład Pogrzebowy Kraków Gabriel

ul. Wrocławska 8,
30-006 Kraków

Telefon całodobowy:
696 038 038

Gabriel Kraków

Transmisje online z pogrzebu

Ostatnie ziemskie pożegnanie to zawsze niezwykle ważne chwile w życiu każdej rodziny czy społeczności. Wszyscy, którzy mają taką możliwość, czynią co w ich mocy, aby w tej ostatniej drodze wziąć osobiście udział. Jest to ważne także dla rodziny zmarłego, która jest zawsze wdzięczna za obecność oraz wszelkie wyrazy współczucia i bliskości.

Zdarza się jednak i tak, że różne czynniki czynią niemożliwym osobiste uczestnictwo w ceremoniach żałobnych. Na taki stan rzeczy może mieć wpływ wiek, zdrowie, odległość geograficzna, obowiązki zawodowe czy różnego rodzaju sytuacje losowe. Z rozmów z wieloma osobami wynika, że taka niemożność jest niezwykle trudnym doświadczeniem.

Zakład Pogrzebowy Gabriel w Krakowie, starając się uczynić zadość oczekiwaniom, prośbom i życzeniom licznych klientów, dołączył do bogatej oferty swoich usług także transmisje online. Pozwalają one również osobom, które nie mają możliwości dotrzeć na pogrzeb, uczestniczyć w nim chociaż poprzez przekaz audiowizualny.

Transmisje online, które oferuje Zakład Pogrzebowy Gabriel, realizowane są za pomocą dwóch kamer w kaplicy. Relację z uroczystości na cmentarzu zapewnia obecność operatora przy grobie.

Więcej informacji na temat tej usługi można uzyskać
pod numerem telefonu 570 222 888.

transmisje online z pogrzebu Gabriel Kraków