Zakład Pogrzebowy Kraków Gabriel

ul. Wrocławska 8,
30-006 Kraków

Telefon całodobowy:
696 038 038

Gabriel Kraków

Opinie

Weronika. M

Rated 5,0 out of 5
24 czerwca 2019

Dziekujemy za organizację pięknego pogrzebu, zakład pogrzebowy dopasował się do naszych oczekiwań i możliwości finansowych, dodatkowo pomógł nam z załatwieniem wszystkich spraw urzędowych

Anonimowy

Rodzina Kopczyńskich

Rated 5,0 out of 5
16 czerwca 2019

Gabriel to naprawdę solidne usługi pogrzebowe, mama była bardzo zdenerwowana porusza się na wózku i chciała być przy załatwianiu spraw. Firma zadbała o specjalną taksówkę dla mamy a Pani w biurze wykazała się olbrzymia troską i zrozumieniem. Dziękujemy i polecamy.

Anonimowy

Bożydar P

Rated 5,0 out of 5
6 czerwca 2019

Pełna empatii obsługa, profesjonalna pomoc w organizacji całego wydarzenia (kwiaty, transport, muzyka i inne). Bardzo dziękujemy za tak sprawne zorganizowanie całego wydarzenia, w tak trudnym dla nas okresie. Z pełną odpowiedzialnością polecam wybór tej firmy.

Anonimowy

Anna i Bronisław Wierzba

Rated 5,0 out of 5
1 czerwca 2019

Bardzo polecamy zakład Gabriel. Pani Monika wykazała się dużym wsparciem i wrażliwością, doradzała w każdej kwestii. Zakład odciążył nas organizacją całego pogrzebu oraz załatwieniem wszelkich formalności związanych ze sprowadzeniem naszej ukochanej córki zza granicy. Jesteśmy bardzo wdzięczni za szybką organizację oraz dbałość o szczegóły, na których nam zależało.

Anonimowy