Zakład Pogrzebowy Kraków Gabriel

ul. Wrocławska 8,
30-006 Kraków

Telefon całodobowy:
696 038 038

Gabriel Kraków

Odzież żałobna

Często rodzina zadaje sobie pytanie: w czym najlepiej pochować bliską osobę? Kiedyś osoby, zwłaszcza starsze, miały przygotowane ubranie na wypadek śmierci. Dziś tego typu postępowanie nie jest powszechne. To zaś sprawia, że gdy śmierć się pojawia – zwłaszcza niespodziewanie – rodzina staje przed dylematem: w co ubrać zmarłego? Każdy chyba chce, aby Bliska Osoba, która zmarła, została ubrana w sposób godny i elegancki, a jednocześnie pasujący do jej osoby oraz osobowości.

Personel Zakładu Pogrzebowego Gabriel z Krakowa służy Państwu zawsze wszelką możliwą pomoc w celu dobrania najwłaściwszej odzieży żałobnej dla Osoby Zmarłej. Nasz asortyment obejmuje tak odzież męską, jak i damską w różnych rozmiarach, uwzględniających różnice w wieku oraz posturze.

W firmie Gabriel posiadamy nie tylko odzież typu garsonki, garnitury, bluzki i koszule, ale także bieliznę oraz buty. Wszystko to mogą Państwo obejrzeć w czasie wizyty w naszym biurze. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby Zmarły był ubrany w odzież przywiezioną z domu. Prosimy wtedy, aby komplet odzieży został dostarczony do naszej siedziby – a nasi wykwalifikowani pracownicy zajmą się fachowym i pełnym szacunku ubraniem ciała Osoby Zmarłej. Jeśli nie są Państwo pewni, czy jest to odpowiednia odzież – postaramy się rozwiać Państwa wątpliwości. Możemy również pomóc w doborze odpowiednich dodatków.

Odzież żałobna GABRIEL Kraków