GABRIEL Centrum Usług Pogrzebowych

ul. Wrocławska 8,
30-006 Kraków

Telefon całodobowy:
696 038 038

Gabriel Kraków

Odzież żałobna

Często rodzina zadaje sobie pytanie: w czym najlepiej pochować bliską osobę? Kiedyś osoby, zwłaszcza starsze, miały przygotowane ubranie na wypadek śmierci. Dziś tego typu postępowanie nie jest powszechne. To zaś sprawia, że gdy śmierć się pojawia – zwłaszcza niespodziewanie – rodzina staje przed dylematem: w co ubrać zmarłego? Każdy chyba chce, aby Bliska Osoba, która zmarła, została ubrana w sposób godny i elegancki, a jednocześnie pasujący do jej osoby oraz osobowości.

Pracownicy firmy Gabriel z Krakowa chętnie pomogą Państwu w doborze odpowiedniego stroju. W naszej ofercie mamy duży wybór odzieży damskiej i męskiej, odpowiedniej dla osób zmarłych, niezależnie od ich wieku oraz postury.

Dysponujemy całymi kompletami ubrań, łącznie z bielizną oraz butami. Mogą zatem Państwo obejrzeć w naszych biurach, a potem zakupić odpowiedni strój. Można też wybrać coś z prywatnej garderoby osoby zmarłej i dostarczyć to do Zakładu Pogrzebowego Gabriel, aby nasi wykwalifikowani pracownicy ubrali ciało na tę ostatnią drogę. W razie wątpliwości podpowiemy, czy jest to odpowiednia odzież. Dobierzemy również stosowne dodatki i brakujące elementy.

Odzież żałobna GABRIEL Kraków
error: Zawartość chroniona