logo białe

ul. Wrocławska 8,
30-006 Kraków

Telefon całodobowy:
696 038 038

Gabriel Kraków

Opinie

Napisz opinię

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
22 wpisy.
Cezary J. napisał/a 11 stycznia 2022
Bardzo dziękuję firmie Gabriel za wsparcie, cierpliwość i zaangażowanie z organizacji uroczystości pogrzebowej. Podziękowanie również dla panów, którzy obsługiwali pogrzeb, ogromna klasa i takt.
Jagna Iwanowska napisał/a 29 grudnia 2021
Razem z moja córką Ewą pragniemy podziękować firmie Gabriel za tak wzorowo zorganizowaną uroczystość pogrzebową mojego ukochanego męża i mojej córki taty. Otrzymałyśmy dużo wsparcia od całego personelu, obsługa pogrzebu przebiegła bardzo sprawnie. Dziękujemy.
Zadowolony klient napisał/a 25 listopada 2021
Jestem bardzo zadowolony z usług zakładu Gabriel. Kontakt wzorowy, miła obsługa i sprawna organizacja. A sama uroczystość bardzo wzorowa. Muzyka była wspaniała, polecam.
Leszek Pawłowicz napisał/a 19 listopada 2021
Serdeczne podziękowania za profesjonalne i życzliwe zorganizowanie wszystkich spraw związanych z pochówkiem naszego ojca śp. Mieczysława Pawłowicz Firma godna polecenia w trudnych sytuacjach. Leszek Pawłowicz
Małgorzata i Ewa napisał/a 11 listopada 2021
Dziękujemy Pani Monice za życzliwość zrozumienie i empatię w tych trudnych dla nas chwilach. Przebieg ceremonii pogrzebowej był profesjonalny. Polecamy firmę Gabriel.
Zofia i Romana Augustyn napisał/a 4 listopada 2021
Dziękujemy Państwu za okazaną pomoc, zrozumienie, niezwykłą empatię. Ceremonia pożegnania została przygotowana i przeprowadzona w sposób profesjonalny i elegancki. Zarówno kwiaty, muzyka a przede wszystkim Mistrz Ceremonii sprawiły, że godnie pożegnałyśmy Męża i Tatusia.
Żaneta Kowalczyk napisał/a 27 września 2021
Dziękuję Panu Mateuszowi i reszcie pracowników za wysłuchanie sytuacji w jakiej się znalazłam, zrozumienie i okazaną pomoc. Ceremonia była elegancka i jeszcze raz dziękuję za wszystko
Danuta D. napisał/a 2 września 2021
Dziękuję za pomoc w organizacji pogrzebu i wsparcie, jakie otrzymałam od pracowników. Polecam firmę Gabriel.
Sylwia P. napisał/a 23 sierpnia 2021
Dziękuję za sprawna organizację i godną obsługę pogrzebu mojego taty. Bardzo zależało mi na tym, aby wszystko przebiegło z dużym szacunkiem, wam się to udało. Dziękuję jeszcze raz.
Julia H. napisał/a 14 lipca 2021
Gabriel to bardzo dobra firma pogrzebowa. Od początku dowiedziałam się, jaki będzie koszt pogrzebu oraz to, jak wygląda kwestia z formalnościami. Jestem zadowolona z tego wyboru, bo wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Sama ceremonia była za to przepięknie zorganizowana. Kwiaty, muzyka, namiot pogrzebowy - pracownicy zadbali o wszystko.
Damian Borowski napisał/a 22 czerwca 2021
Bardzo dziękuję pracownik zakładu pogrzebowego Gabriel za zorganizowanie tak godnej i pięknej ceremonii pogrzebowej. Bardzo elegancka obsługa pogrzebu i odpowiednia oprawa muzyczna. Ceremonia była przygotowana wzorowo.
Maryla Jaworowicz napisał/a 27 kwietnia 2021
Dziękuję za zorganizowanie tak godnej ceremonii pogrzebowej. Oprawa była przepiękna, a sam pogrzeb bardzo wzruszający. Widać, ze pracownicy to ludzi z doświadczeniem.
Zuzanna T. napisał/a 10 marca 2021
Dziękuję za godną organizację pogrzebu, pomoc, wsparcie i zrozumienie. Wszystkim osobom postawionym przed tą smutną koniecznością, mogę polecić zakład pogrzebowy Gabriel.
Rodzina Kopczyńskich napisał/a 14 lutego 2021
Gabriel to naprawdę solidne usługi pogrzebowe, mama była bardzo zdenerwowana porusza się na wózku i chciała być przy załatwianiu spraw. Firma zadbała o specjalną taksówkę dla mamy a Pani w biurze wykazała się olbrzymia troską i zrozumieniem. Dziękujemy i polecamy.
Iwona z rodziną napisał/a 20 stycznia 2021
Pogrzeb zorganizowany przez firmę Gabriel wykonany był zgodnie z ustaleniami i bardzo drobiazgowo. zadbano o przewóz kwiatów i pomoc starszym członkom rodziny - bardzo dziękuję za okazane serce.
Milena T napisał/a 20 listopada 2020
Bardzo dziękuję firmie Gabriel, wszyscy pracownicy wykazali się dużą życzliwością. Wcześniej jedna z firm odmówiła nam pogrzebu z trumną bo nasza Mamusia miała stwierdzonego koronawirusa, w Gabrielu o wszystko zadbano informując nas o procedurach a ceremonia przebiegła tak jak chciała nasza Mama. Dziękuję i polecam z całego serca!
Beata Rek napisał/a 10 listopada 2020
Bardzo polecam. Kolejny pogrzeb w naszej Rodzinie zorganizowany był przez Zakład Pogrzebowy Gabriel i zawsze w tych trudnych chwilach mogliśmy liczyć na wielką życzliwość, pomoc i zrozumienie, a uroczystości pod każdym względem zorganizowane były perfekcyjnie i na najwyższym poziomie.
Mariola Drozdowska z Rodziną napisał/a 27 października 2020
Polecam firmę Gabriel, młodzi eleganccy Panowie, wszystko można dogadać i o wszystko poprosić a oni przede wszystkim słuchają. Polecam!
Tadeusz Kaczmarek napisał/a 22 września 2020
W zakładzie pogrzebowym Gabriel najpierw pytają co byśmy chcieli i słuchają a potem mówią jak to zrealizować a nie mamią oczy cenami, do których potem dochodzą te opłaty o których się nie mówiło... Polecam Gabriel było tak jak chciała żona a przy tym zmieściliśmy się w z kosztami w ustalonej kwocie a sam pogrzeb był jak obiecano.
B. K. napisał/a 23 lipca 2020
Szukaliśmy firmy, która pomoże nam zorganizować transport mojej Siostry Joli z zagranicy oraz pogrzeb w Polsce. Podjął się tego Gabriel i zadbał o wszystko. Najwyższy poziom!
error: Zawartość chroniona