logo białe

ul. Wrocławska 8,
30-006 Kraków

Telefon całodobowy:
696 038 038

Gabriel Kraków

Opinie

Napisz opinię

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
30 wpisów.
Bożydar P napisał/a 8 listopada 2022
Pełna empatii obsługa, profesjonalna pomoc w organizacji całego wydarzenia (kwiaty, transport, muzyka i inne). Bardzo dziękujemy za tak sprawne zorganizowanie całego wydarzenia, w tak trudnym dla nas okresie. Z pełną odpowiedzialnością polecam wybór tej firmy.
Magdalena P. napisał/a 22 lipca 2022
W Krakowie jest bardzo dużo zakładów pogrzebowych, nie wiem czego szukają inne rodziny ale my wybraliśmy firmę Gabriel i nie żałujemy. Polecam
Elżbieta K napisał/a 4 lipca 2022
Pożegnanie Taty jakie zorganizował Zakład Pogrzebowy Gabriel było perfekcyjne. Każda osoba, z którą mieliśmy kontakt, cały personel, okazał współczucie, empatię i duży profesjonalizm na każdym etapie organizacji. Pani Monika wyręczyła nas w pełni we wszystkich formalnościach i przygotowaniach pochówku. Oprócz świetnej organizacji i szybkiej reakcji, wyróżnia ich niezwykle ciepłe, osobiste i indywidualne podejście. Życzliwa obsługa, szybki kontakt, sprawna organizacja i przepływ informacji, fachowość, dbanie o szczegóły. Kompleksowo i fachowo zajmują się wszystkim. Dzięki nim mile zapamiętamy pożegnanie Taty. Zadbano o wszystko. Polecam usługi.
solidnie i uczciwie napisał/a 20 czerwca 2022
Nie wiem jak cena za usług pogrzebowe w innych firmach ale mnie w Gabrielu przekonali rozpisując i dokładnie tłumacząc co i za ile. zadeklarowanej ceny nie zmienili więc polecam!
Serdecznie dziękujemy za pomoc. napisał/a 17 maja 2022
Dziękujemy za okazaną pomoc i wsparcie oraz przede wszystkim zaangażowanie w powodzenie uroczystości pogrzebowej naszego ojca Tadeusza. Firma okazała się być bardzo empatyczna i profesjonalna, przede wszystkim maja ogromne współczucie i zaangażowanie, zależało im na tym, żebyśmy byli zadowoleni i nie musieli się dodatkowo denerwować. Wszystko wypadło idealnie, pracownicy byli czysto ubrani i umieli się zachować adekwatnie do sytuacji. Jesteśmy bardzo zadowoleni, ze trafiliśmy na ten zakład pogrzebowy i na pewno będziemy polecać go innym.
Kasia G. napisał/a 19 kwietnia 2022
Witam, nie wiem jak w reszcie firm z Krakowa, ale mi zależało na cenie pogrzebu i z tych dwóch firm na Wrocławskiej to Gabriel okazał się być zdecydowanie tańszym, zakładem i dlatego go polecam.
Marysia Najderek napisał/a 1 marca 2022
Bardzo polecam, bardzo uczynni sprawnie działają, pozdrawiam przemiłych Panów z firmy Gabriel
Beata napisał/a 4 lutego 2022
Wizyta w zakładzie pogrzebowym zawsze związana jest z tragedią, jaką jest odejście bliskiej osoby. Kierując się znakami wybrałam Zakład Pogrzebowy Gabriel na zorganizowanie pogrzebu mojego taty. Znalazłam tu nie tylko profesjonalizm na najwyższym poziomie ale morze empatii, zrozumienia i wsparcia w tych trudnych chwilach. Wielkie podziękowania dla całej ekipy za towarzyszenie tacie w jego ostatniej drodze. Na pewno patrzył z góry i był wzruszony jak pięknie to wszystko wyglądało.
Cezary J. napisał/a 11 stycznia 2022
Bardzo dziękuję firmie Gabriel za wsparcie, cierpliwość i zaangażowanie z organizacji uroczystości pogrzebowej. Podziękowanie również dla panów, którzy obsługiwali pogrzeb, ogromna klasa i takt.
Jagna Iwanowska napisał/a 29 grudnia 2021
Razem z moja córką Ewą pragniemy podziękować firmie Gabriel za tak wzorowo zorganizowaną uroczystość pogrzebową mojego ukochanego męża i mojej córki taty. Otrzymałyśmy dużo wsparcia od całego personelu, obsługa pogrzebu przebiegła bardzo sprawnie. Dziękujemy.
Zadowolony klient napisał/a 25 listopada 2021
Jestem bardzo zadowolony z usług zakładu Gabriel. Kontakt wzorowy, miła obsługa i sprawna organizacja. A sama uroczystość bardzo wzorowa. Muzyka była wspaniała, polecam.
Leszek Pawłowicz napisał/a 19 listopada 2021
Serdeczne podziękowania za profesjonalne i życzliwe zorganizowanie wszystkich spraw związanych z pochówkiem naszego ojca śp. Mieczysława Pawłowicz Firma godna polecenia w trudnych sytuacjach. Leszek Pawłowicz
Małgorzata i Ewa napisał/a 11 listopada 2021
Dziękujemy Pani Monice za życzliwość zrozumienie i empatię w tych trudnych dla nas chwilach. Przebieg ceremonii pogrzebowej był profesjonalny. Polecamy firmę Gabriel.
Zofia i Romana Augustyn napisał/a 4 listopada 2021
Dziękujemy Państwu za okazaną pomoc, zrozumienie, niezwykłą empatię. Ceremonia pożegnania została przygotowana i przeprowadzona w sposób profesjonalny i elegancki. Zarówno kwiaty, muzyka a przede wszystkim Mistrz Ceremonii sprawiły, że godnie pożegnałyśmy Męża i Tatusia.
Żaneta Kowalczyk napisał/a 27 września 2021
Dziękuję Panu Mateuszowi i reszcie pracowników za wysłuchanie sytuacji w jakiej się znalazłam, zrozumienie i okazaną pomoc. Ceremonia była elegancka i jeszcze raz dziękuję za wszystko
Danuta D. napisał/a 2 września 2021
Dziękuję za pomoc w organizacji pogrzebu i wsparcie, jakie otrzymałam od pracowników. Polecam firmę Gabriel.
Sylwia P. napisał/a 23 sierpnia 2021
Dziękuję za sprawna organizację i godną obsługę pogrzebu mojego taty. Bardzo zależało mi na tym, aby wszystko przebiegło z dużym szacunkiem, wam się to udało. Dziękuję jeszcze raz.
Julia H. napisał/a 14 lipca 2021
Gabriel to bardzo dobra firma pogrzebowa. Od początku dowiedziałam się, jaki będzie koszt pogrzebu oraz to, jak wygląda kwestia z formalnościami. Jestem zadowolona z tego wyboru, bo wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Sama ceremonia była za to przepięknie zorganizowana. Kwiaty, muzyka, namiot pogrzebowy - pracownicy zadbali o wszystko.
Damian Borowski napisał/a 22 czerwca 2021
Bardzo dziękuję pracownik zakładu pogrzebowego Gabriel za zorganizowanie tak godnej i pięknej ceremonii pogrzebowej. Bardzo elegancka obsługa pogrzebu i odpowiednia oprawa muzyczna. Ceremonia była przygotowana wzorowo.
Maryla Jaworowicz napisał/a 27 kwietnia 2021
Dziękuję za zorganizowanie tak godnej ceremonii pogrzebowej. Oprawa była przepiękna, a sam pogrzeb bardzo wzruszający. Widać, ze pracownicy to ludzi z doświadczeniem.