Gabriel Kraków

Opinie

Napisz opinię

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
38 wpisów.
Joanna Zofia napisał/a 15 lutego 2023
Już po raz drugi korzystamy z usług pogrzebowych Gabriela, i tym razem też nas nie zawiódł, wszystko na najwyższym poziomie. Profesjonalny zakład pogrzebowy, który dąży do sprostania oczekiwań klientów. Bardzo dziekuje za kompleksową opiekę i pomoc
Weronika. M napisał/a 30 grudnia 2022
Dziekujemy za organizację pięknego pogrzebu, zakład pogrzebowy dopasował się do naszych oczekiwań i możliwości finansowych, dodatkowo pomógł nam z załatwieniem wszystkich spraw urzędowych
Anna i Bronisław Wierzba napisał/a 19 grudnia 2022
Bardzo polecamy zakład Gabriel. Pani Monika wykazała się dużym wsparciem i wrażliwością, doradzała w każdej kwestii. Zakład odciążył nas organizacją całego pogrzebu oraz załatwieniem wszelkich formalności związanych ze sprowadzeniem naszej ukochanej córki zza granicy. Jesteśmy bardzo wdzięczni za szybką organizację oraz dbałość o szczegóły, na których nam zależało.
Zbigniew Partyka napisał/a 8 grudnia 2022
zakład pogrzebowy Gabriel wśród innych zakładów wyróżnił się ogromnym profesjonalizmem. Wszystkie usługi byly świadczone na najwyższym poziomie. Bardzo mili pracownicy, którzy pomogli nam z formalnościami
Magdalena Jasińska napisał/a 6 grudnia 2022
Bardzo dobra , profesjonalna usługa. Dziękujemy pracownikom firmy Gabriel, a w szczególności pani Monice, za okazaną empatię oraz dbałość o każdy szczegół organizacyjny w tym tak trudnym dla rodziny momencie.
Luiza Arkuszewska napisał/a 5 grudnia 2022
Serdecznie dziękuje za zorganizowanie wzruszającej uroczystości świeckiej dla mojej siostry. Wszystko przebiegło według naszych oczekiwań, uzyskaliśmy pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności.
Anna Pisz napisał/a 15 listopada 2022
Ceremonia pogrzebowa wręcz idealna nie można mieć do niczego zastrzeżeń. Szczerze polecam . Bardzo dziękuję wszystkim pracownikom i całej obsłudze pogrzebu.
Bożydar P napisał/a 8 listopada 2022
Pełna empatii obsługa, profesjonalna pomoc w organizacji całego wydarzenia (kwiaty, transport, muzyka i inne). Bardzo dziękujemy za tak sprawne zorganizowanie całego wydarzenia, w tak trudnym dla nas okresie. Z pełną odpowiedzialnością polecam wybór tej firmy.
Jakub S. napisał/a 8 listopada 2022
Polecam ten dom pogrzebowy, spisali się bardzo dobrze a sam pogrzeb był w niższej cenie niż u konkurencji.
Magdalena P. napisał/a 22 lipca 2022
W Krakowie jest bardzo dużo zakładów pogrzebowych, nie wiem czego szukają inne rodziny ale my wybraliśmy firmę Gabriel i nie żałujemy. Polecam
Elżbieta K napisał/a 4 lipca 2022
Pożegnanie Taty jakie zorganizował Zakład Pogrzebowy Gabriel było perfekcyjne. Każda osoba, z którą mieliśmy kontakt, cały personel, okazał współczucie, empatię i duży profesjonalizm na każdym etapie organizacji. Pani Monika wyręczyła nas w pełni we wszystkich formalnościach i przygotowaniach pochówku. Oprócz świetnej organizacji i szybkiej reakcji, wyróżnia ich niezwykle ciepłe, osobiste i indywidualne podejście. Życzliwa obsługa, szybki kontakt, sprawna organizacja i przepływ informacji, fachowość, dbanie o szczegóły. Kompleksowo i fachowo zajmują się wszystkim. Dzięki nim mile zapamiętamy pożegnanie Taty. Zadbano o wszystko. Polecam usługi.
solidnie i uczciwie napisał/a 20 czerwca 2022
Nie wiem jak cena za usług pogrzebowe w innych firmach ale mnie w Gabrielu przekonali rozpisując i dokładnie tłumacząc co i za ile. zadeklarowanej ceny nie zmienili więc polecam!
Serdecznie dziękujemy za pomoc. napisał/a 17 maja 2022
Dziękujemy za okazaną pomoc i wsparcie oraz przede wszystkim zaangażowanie w powodzenie uroczystości pogrzebowej naszego ojca Tadeusza. Firma okazała się być bardzo empatyczna i profesjonalna, przede wszystkim maja ogromne współczucie i zaangażowanie, zależało im na tym, żebyśmy byli zadowoleni i nie musieli się dodatkowo denerwować. Wszystko wypadło idealnie, pracownicy byli czysto ubrani i umieli się zachować adekwatnie do sytuacji. Jesteśmy bardzo zadowoleni, ze trafiliśmy na ten zakład pogrzebowy i na pewno będziemy polecać go innym.
Kasia G. napisał/a 19 kwietnia 2022
Witam, nie wiem jak w reszcie firm z Krakowa, ale mi zależało na cenie pogrzebu i z tych dwóch firm na Wrocławskiej to Gabriel okazał się być zdecydowanie tańszym, zakładem i dlatego go polecam.
Marysia Najderek napisał/a 1 marca 2022
Bardzo polecam, bardzo uczynni sprawnie działają, pozdrawiam przemiłych Panów z firmy Gabriel
Beata napisał/a 4 lutego 2022
Wizyta w zakładzie pogrzebowym zawsze związana jest z tragedią, jaką jest odejście bliskiej osoby. Kierując się znakami wybrałam Zakład Pogrzebowy Gabriel na zorganizowanie pogrzebu mojego taty. Znalazłam tu nie tylko profesjonalizm na najwyższym poziomie ale morze empatii, zrozumienia i wsparcia w tych trudnych chwilach. Wielkie podziękowania dla całej ekipy za towarzyszenie tacie w jego ostatniej drodze. Na pewno patrzył z góry i był wzruszony jak pięknie to wszystko wyglądało.
Cezary J. napisał/a 11 stycznia 2022
Bardzo dziękuję firmie Gabriel za wsparcie, cierpliwość i zaangażowanie z organizacji uroczystości pogrzebowej. Podziękowanie również dla panów, którzy obsługiwali pogrzeb, ogromna klasa i takt.
Jagna Iwanowska napisał/a 29 grudnia 2021
Razem z moja córką Ewą pragniemy podziękować firmie Gabriel za tak wzorowo zorganizowaną uroczystość pogrzebową mojego ukochanego męża i mojej córki taty. Otrzymałyśmy dużo wsparcia od całego personelu, obsługa pogrzebu przebiegła bardzo sprawnie. Dziękujemy.
Zadowolony klient napisał/a 25 listopada 2021
Jestem bardzo zadowolony z usług zakładu Gabriel. Kontakt wzorowy, miła obsługa i sprawna organizacja. A sama uroczystość bardzo wzorowa. Muzyka była wspaniała, polecam.
Leszek Pawłowicz napisał/a 19 listopada 2021
Serdeczne podziękowania za profesjonalne i życzliwe zorganizowanie wszystkich spraw związanych z pochówkiem naszego ojca śp. Mieczysława Pawłowicz Firma godna polecenia w trudnych sytuacjach. Leszek Pawłowicz