Zakład Pogrzebowy Kraków Gabriel

ul. Wrocławska 8,
30-006 Kraków

Telefon całodobowy:
696 038 038

Gabriel Kraków

Opinie

Polecam i dziękuję!

Rated 5,0 out of 5
10 lipca 2023

Jakość usług oferowana przez Zakład Pogrzebowy „Gabriel” przerosła nasze oczekiwania. Kompleksowa obsługa pogrzebu bliskiej nam osoby była niezwykle profesjonalina i dyskretna. Serdecznie dziękuję w imieniu swoim i całej mojej rodziny.

Marek

Z całego serca polecam!

Rated 5,0 out of 5
23 czerwca 2023

Kolejny już raz organizowałam pogrzeb bliskiej mi osoby za pośrednictwem zakładu pogrzebowego Gabriel. Jestem bardzo zadowolona z obsługi i dziękuje za pomoc w tym trudnym czasie. Polecam!

Paulina S.

Anna Pisz

Rated 5,0 out of 5
8 marca 2023

Ceremonia pogrzebowa wręcz idealna nie można mieć do niczego zastrzeżeń. Szczerze polecam . Bardzo dziękuję wszystkim pracownikom i całej obsłudze pogrzebu.

Anonimowy

Joanna Zofia

Rated 5,0 out of 5
16 lutego 2023

Już po raz drugi korzystamy z usług pogrzebowych Gabriela, i tym razem też nas nie zawiódł, wszystko na najwyższym poziomie. Profesjonalny zakład pogrzebowy, który dąży do sprostania oczekiwań klientów. Bardzo dziekuje za kompleksową opiekę i pomoc

Anonimowy

Sylwia P.

Rated 5,0 out of 5
19 stycznia 2023

Dziękuję za sprawna organizację i godną obsługę pogrzebu mojego taty. Bardzo zależało mi na tym, aby wszystko przebiegło z dużym szacunkiem, wam się to udało. Dziękuję jeszcze raz.

Anonimowy

Mariola Drozdowska z Rodziną

Rated 5,0 out of 5
21 listopada 2022

Polecam firmę Gabriel, młodzi eleganccy Panowie, wszystko można dogadać i o wszystko poprosić a oni przede wszystkim słuchają. Polecam!

Anonimowy

Leszek Pawłowicz

Rated 5,0 out of 5
18 listopada 2022

Serdeczne podziękowania za profesjonalne i życzliwe zorganizowanie wszystkich spraw związanych z pochówkiem naszego ojca śp. Mieczysława Pawłowicz Firma godna polecenia w trudnych sytuacjach. Leszek Pawłowicz

Anonimowy

Luiza Arkuszewska

Rated 5,0 out of 5
8 listopada 2022

Serdecznie dziękuje za zorganizowanie wzruszającej uroczystości świeckiej dla mojej siostry. Wszystko przebiegło według naszych oczekiwań, uzyskaliśmy pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności.

Anonimowy

Serdecznie dziękujemy za pomoc.

Rated 5,0 out of 5
30 października 2022

Dziękujemy za okazaną pomoc i wsparcie oraz przede wszystkim zaangażowanie w powodzenie uroczystości pogrzebowej naszego ojca Tadeusza. Firma okazała się być bardzo empatyczna i profesjonalna, przede wszystkim maja ogromne współczucie i zaangażowanie, zależało im na tym, żebyśmy byli zadowoleni i nie musieli się dodatkowo denerwować. Wszystko wypadło idealnie, pracownicy byli czysto ubrani i umieli się zachować adekwatnie do sytuacji. Jesteśmy bardzo zadowoleni, ze trafiliśmy na ten zakład pogrzebowy i na pewno będziemy polecać go innym.

Anonimowy

Zuzanna T.

Rated 5,0 out of 5
22 października 2022

Dziękuję za godną organizację pogrzebu, pomoc, wsparcie i zrozumienie. Wszystkim osobom postawionym przed tą smutną koniecznością, mogę polecić zakład pogrzebowy Gabriel.

Anonimowy

Tadeusz Kaczmarek

Rated 5,0 out of 5
14 sierpnia 2022

W zakładzie pogrzebowym Gabriel najpierw pytają co byśmy chcieli i słuchają a potem mówią jak to zrealizować a nie mamią oczy cenami, do których potem dochodzą te opłaty o których się nie mówiło… Polecam Gabriel było tak jak chciała żona a przy tym zmieściliśmy się w z kosztami w ustalonej kwocie a sam pogrzeb był jak obiecano.

Anonimowy

Julia H.

Rated 5,0 out of 5
21 czerwca 2022

Gabriel to bardzo dobra firma pogrzebowa. Od początku dowiedziałam się, jaki będzie koszt pogrzebu oraz to, jak wygląda kwestia z formalnościami. Jestem zadowolona z tego wyboru, bo wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Sama ceremonia była za to przepięknie zorganizowana. Kwiaty, muzyka, namiot pogrzebowy – pracownicy zadbali o wszystko.

Anonimowy