logo białe

ul. Wrocławska 8,
30-006 Kraków

Telefon całodobowy:
696 038 038

Gabriel Kraków

Opinie

Napisz opinię

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
30 wpisów.
Zuzanna T. napisał/a 10 marca 2021
Dziękuję za godną organizację pogrzebu, pomoc, wsparcie i zrozumienie. Wszystkim osobom postawionym przed tą smutną koniecznością, mogę polecić zakład pogrzebowy Gabriel.
Rodzina Kopczyńskich napisał/a 14 lutego 2021
Gabriel to naprawdę solidne usługi pogrzebowe, mama była bardzo zdenerwowana porusza się na wózku i chciała być przy załatwianiu spraw. Firma zadbała o specjalną taksówkę dla mamy a Pani w biurze wykazała się olbrzymia troską i zrozumieniem. Dziękujemy i polecamy.
Iwona z rodziną napisał/a 20 stycznia 2021
Pogrzeb zorganizowany przez firmę Gabriel wykonany był zgodnie z ustaleniami i bardzo drobiazgowo. zadbano o przewóz kwiatów i pomoc starszym członkom rodziny - bardzo dziękuję za okazane serce.
Milena T napisał/a 20 listopada 2020
Bardzo dziękuję firmie Gabriel, wszyscy pracownicy wykazali się dużą życzliwością. Wcześniej jedna z firm odmówiła nam pogrzebu z trumną bo nasza Mamusia miała stwierdzonego koronawirusa, w Gabrielu o wszystko zadbano informując nas o procedurach a ceremonia przebiegła tak jak chciała nasza Mama. Dziękuję i polecam z całego serca!
Beata Rek napisał/a 10 listopada 2020
Bardzo polecam. Kolejny pogrzeb w naszej Rodzinie zorganizowany był przez Zakład Pogrzebowy Gabriel i zawsze w tych trudnych chwilach mogliśmy liczyć na wielką życzliwość, pomoc i zrozumienie, a uroczystości pod każdym względem zorganizowane były perfekcyjnie i na najwyższym poziomie.
Mariola Drozdowska z Rodziną napisał/a 27 października 2020
Polecam firmę Gabriel, młodzi eleganccy Panowie, wszystko można dogadać i o wszystko poprosić a oni przede wszystkim słuchają. Polecam!
Tadeusz Kaczmarek napisał/a 22 września 2020
W zakładzie pogrzebowym Gabriel najpierw pytają co byśmy chcieli i słuchają a potem mówią jak to zrealizować a nie mamią oczy cenami, do których potem dochodzą te opłaty o których się nie mówiło... Polecam Gabriel było tak jak chciała żona a przy tym zmieściliśmy się w z kosztami w ustalonej kwocie a sam pogrzeb był jak obiecano.
B. K. napisał/a 23 lipca 2020
Szukaliśmy firmy, która pomoże nam zorganizować transport mojej Siostry Joli z zagranicy oraz pogrzeb w Polsce. Podjął się tego Gabriel i zadbał o wszystko. Najwyższy poziom!
Rodzina Dąbrowskich napisał/a 5 lutego 2020
Z usług zakładu pogrzebowego Gabriel skorzystaliśmy po raz kolejny. Urzeka nas nie tylko profesjonalizm, ludzkie podejście, ale także piękne karawany. Jeśli ostatnia droga to tylko z Gabrielem.
Urszula Z. napisał/a 17 listopada 2019
Firma Gabriel pomogła mi godnie pochować Tatę. W trudnych chwilach spotkałam się z wielką życzliwością oraz fachowością. Tak samo w biurze, jak i w czasie uroczystości.