Kwiaty

W ludzkim życiu są takie sytuacje, w których trudno wyrazić słowami to, co przeżywa ludzkie serce. Jedną z takich sytuacji jest pogrzeb. Wtedy pojawić się może cała fala najróżniejszych emocji – żalu, bólu, poczucia straty, ale i wdzięczności względem Zmarłego za to, że po prostu był. Jednym ze sposobów wyrażenia tych uczuć jest przełożenie ich na język kwiatów, ułożonych w odpowiednią kompozycję.

Współpracujemy z najlepszymi florystami w Krakowie, którzy tworzą piękne i reprezentacyjne kompozycje. Niezależnie, czy są to wieńce, wiązanki czy bukiety – gwarantujemy, że są przygotowywane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

Wszystko to zaś po to, aby w dniu ostatniego pożegnania móc wyrazić w sposób nie tylko werbalny, ale także niewerbalny, uczucia i emocje jakie towarzyszą tym smutnym uroczystościom. Kwiaty na pogrzebie mają symbolizować nasz szacunek względem Zmarłego oraz smutek i żal po jego stracie. Wiemy o tym dobrze, dlatego floryści z którymi współpracujemy – osoby pełne pasji i doświadczenia w tworzeniu niepowtarzalnych form kwiatowych – dokładają wszelkich starań, aby wyrażały one te wszystkie uczucia obecne w takiej chwili.

W trosce o Państwa komfort pracownicy Zakładu Pogrzebowego GABRIEL mogą dostarczyć wieńce i wiązanki kwiatów na miejsce ceremonii.

WIEŃCE

KWIATY NA TRUMNY

KWIATY NA URNY

Gabriel

ul. Wrocławska 8
30-006 Kraków

 

Gabriel

ul. Rzemieślnicza 10
42-400 Zawiercie

 

telefon całodobowy:
696 038 038