Kwiaty

 
W chwili tak trudnej, jaką jest niewątpliwie utrata bliskiej osoby, naszą głowę zaprząta tysiące tematów, nie jest łatwo podejmować ważne decyzje w tak krótkim czasie. Stajemy przed wieloma wyborami, w tym wyborze kwiatów na ceremonię pogrzebową. Kwiaty są wyjątkowo istotnym elementem ostatniego pożegnania, dlatego dokładamy wszelkich starań by ułatwić Państwu ten wybór, tworząc piękne i reprezentacyjne kompozycje.

Proponujemy wieńce, tradycyjne wiązanki oraz kompozycje specjalne

To właśnie w tym dniu min. poprzez kwiaty mamy możliwość w niewerbalny sposób wyrazić uczucia oraz emocje. To pewnego rodzaju metafora pożegnania ze zmarłym, symbol naszego smutku, szacunku i żalu po jego stracie. Dlatego też , aby jak najpełniej przekazać te uczucia, nasze florystki, osoby pełne pasji do tworzenia niepowtarzalnych kompozycji kwiatowych, dokonają wszelkich starań, by wyjątkowo zaakcentować to wydarzenie, a obsługa ceremonii  dostarczy je na miejsce uroczystości.
 

WIEŃCE

 

 

KWIATY NA TRUMNY

KWIATY NA URNY

 

Pamiętajmy że, nawet najpiękniejsza wiązanka pogrzebowa, czy wieniec po jakimś czasie po ceremonii straci swój urok. Nie wahajmy się wówczas usunąć przewiędniętych kwiatów i wyczyścić pomnika z pozostałego igliwia.

Sprawując nad grobem bliskich opiekę, nie zapominajmy że możemy dekorować grób pięknymi kompozycjami z kwiatów, cały rok, nie tylko od święta. W tej kwestii możecie Państwo również liczyć na naszą pomoc.